Komunikaty i informacje

Biuro naszego stowarzyszenia zwraca się z serdeczna prośbą do wszystkich klubowiczów o zaktualizowanie swoich danych.

 

Od czasu złożenia członkowskiej ankiety w przypadkach znacznej większości naszych klubowiczów zmieniły się niektóre dane np. adresowe czy tylko sam numer telefonu. Wielu podniosło swoje kwalifikacje i zdobyło następną kategorię na swoim prawie jazdy. Aktualna ankietę uzupełniliśmy o jeden punkt – Wasz e-mail. Chcielibyśmy szybciej powiadamiać Was o naszych imprezach, spotkaniach, szkoleniach itp.

Ankietę znajdziecie na naszej stronie www.skpt.eu. Prosimy o wydrukowanie, uzupełnienie, podpisanie i przesłanie jej pocztą na adres: SKPT, 32-005 Niepołomice, ul. Rowckiego 6 lub skanem na: biuro@skpt.eu. Można ją również zostawić na stoisku SKPT podczas targów, spotkań czy zlotów.

Zloty i inne spotkania:

TRAKERSKIE Spotkania w drodze – w tym roku będą cztery. Pierwsze w Porcie Świecko – stacja BP, w sobotę 4 lipca. Drugie w Porcie Nevada – Poźrzadło (DK 94) – 8 sierpnia. Pozostałe dwa miejsca, po zatwierdzeniu podamy w następnym numerze i na naszej stronie www.

MASTER TRUCK – spotykamy się w Polskiej Nowej Wsi w terminie 17-19 lipca na zlocie tunnigowanych ciężarówek i nie tylko…

Konkursy dla kierowców:

Wielkopolski Kierowca Zawodowy” – 3 czerwca br. Tor Poznań

MPKA, czyli Mistrzostwa Polski Kierowców Autobusów”. Tegoroczna edycja odbędzie się w Poznaniu, podczas targów Tour Salon, 16 października i będzie eliminacją do Mistrzostw Świata UICR w kat. autokary.

 

Wróć
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...