Konkurs dla kierowców

Podczas trwania tegorocznej edycji MOTOR SHOW w Poznaniu, w sobotę, 8. kwietnia odbędzie się konkurs w jeździe na precyzję dla młodych adeptów zawodu, czyli kierowców do lat 25. Liczy się rok urodzenia a nie ścisła data, czyli wszyscy chętni z uprawnieniami, urodzeni w roku 1992 i powyżej.

Konkurs odbędzie się w dwóch kategoriach: przewóz towarów i przewóz osób. Każdy z finalistów będzie musiał bezbłędnie i w określonym czasie przejechać specjalny tor. Dzięki naszemu sponsorowi – firmie Iveco Poland startujący będą zasiadać za kierownicą Daily. Jednak do finału przystąpią tylko ci kierowcy, którzy poprawnie rozwiążą test teoretyczny z zakresu przepisów transportowych i Prawa o ruchu drogowym. Tylko 20 autorów poprawnych odpowiedzi zakwalifikuje się do finału.  Ankietę z pytaniami wszyscy chętni znajdą na naszej stronie internetowej. Należy ją wypełnić, podpisać i skan przesłać na adres: informacja@polsitraker.pl.

Z ostatniej chwili: Z uwagi na duże zainteresowanie konkursem wśród starszych kierowców, informujemy, że tworzymy listę dodatkową dla chętnych. Warunek wypełnienia i przesłania ankiety – obowiązkowy oraz kontakt telefoniczny: 513 10 88 09. Czekamy na Wasze zgłoszenia, życzymy powodzenia i… do zobaczenia w Poznaniu : )

Wróć
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...