Wizyta w Holandii i… mistrzostwa!

Swoją obecność na wrześniowych Mistrzostwach Świata UICR potwierdziły już: Włochy, Belgia, Chorwacja, Słowenia, Szwajcaria, Austria, Urugwaj, Zimbabwe oraz Niemcy i Finlandia. 

Nasza reprezentacja w swoim składzie również ma mistrzów: Darek Serafiński – mistrz świata 2010 w ecodrivingu oraz mistrzowska reprezentacja w kat. F na czele z Danielem Szukalskim i to oni będą bronić swoich tytułów. Jeśli tylko chcielibyście podglądnąć przed mistrzostwami, jak nasza reprezentacja przygotowuje się do mistrzostw, zapraszamy 9 sierpnia na stację Nevada Center (w Poźrzadle, DK 92) lub 23 sierpnia na stację Citronex-BP w Mostkach, DK 92. Tutaj naszym gościem specjalnym oraz „trenerem” reprezentacji będzie Iwona Blecharczyk, ambasadorka akcji „Truckers Life”, programu zdrowego trybu życia, którego patronem jest nasze stowarzyszenie.

Już dziś zapraszamy wszystkich kierowców kat. C i D do wspólnego konkursu, który będzie miał miejsce w Kielcach, w drugim dniu międzynarodowych targów TransExpo – 9.10.2014 r. Po raz pierwszy w naszym kraju odbędą się Mistrzostwa Polski Kierowców MiniBusów i Samochodów Dostawczych. Do konkursu może przystąpić każdy kierowca posiadający prawo jazdy kat. C lub D. Zawody odbędą się w trzech kategoriach: pierwsza to kat. C – samochód dostawczy, druga to minibus oraz trzecia przeznaczona dla kadry zarządzającej i właścicieli firm posiadających właściwe uprawnienia.

Szczegóły konkursu i regulamin w następnym numerze „PT” i „PT Bus”.

Wróć
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...