Festyn i targi na Wybrzeżu

Tradycyjny, coroczny piknik pomorskich przewoźników w tym roku zgromadził w „Faltomie Leśnym” k. Nowego Dworu Wejherowskiego wybitne osobistości ze świata polskiego transportu. 

Jubileusz 20-lecia działalności Pomorskiego Stowarzyszenia Przewoźników Drogowych był okazją do spotkania na terenie festynu i zarazem tradycyjnych Regionalnych Targów Transportowych „Wybrzeże” członków – założycieli stowarzyszenia, a obecnie piastujących funkcje w innych organizacjach przewoźniczych, zarządu i rady PSPD, jak również znaczącej liczby obecnych członków z rodzinami.

Szczególną uwagę poświęcono obchodom rocznicy, a co za tym idzie wręczeniu kilkudziesięciu pamiątkowych medali. Wśród obdarowanych znalazły się osoby od wielu lat związane z tą organizacją poprzez długoletnią współpracę, tak członkowie, jak i reprezentanci innych organizacji bądź firm stale wspierających jej działania.

Piękna pogoda i piknikowy nastrój pozwoliły zainteresowanym poznać techniczne nowości oraz nowe oferty na licznych stoiskach wystawców, a dzięki Formacji Chatelet – miło spędzić czas aż do późnego wieczora.

Wróć
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...