Trening Polaków w „Nevadzie”

Najlepsi z najlepszych będą wreszcie mogli pokazać, na co ich stać i powalczyć o medale oraz piękne, oryginalne puchary rzeźbione w prawdziwej soli. Niestety, w mistrzostwach startują najlepsi kierowcy wybrani z poszczególnych krajów członkowskich UICR i oni również do Polski przyjadą w konkretnym celu. Wśród nich będzie wielu mistrzów nie tylko z poprzednich edycji. Będą na pewno chcieli potwierdzić swoją mistrzowską klasę.

Tutaj decydują punkty, centymetry i czas na placu jazd, a w testach bezbłędna znajomość branżowych przepisów i właściwych zachowań na drodze.

Na zaproszenie właściciela dobrze znanego miejsca na mapie drogowej każdego kierowcy jeżdżącego na Zachód, Nevada Center w Poźrzadle, w sobotę, 8 sierpnia br., zjechali nasi najlepsi kierowcy.

Na specjalnie wyznaczonym placu mieli okazję poćwiczyć przejazd z pojedynczymi przeszkodami, które będą elementami obowiązkowej trasy przejazdowej na MŚ.

To nic nowego, bowiem już od lat podczas Trakerskich Spotkań czy innych konkursów dla kierowców organizowanych przez nasze stowarzyszenie wielokrotnie ustawialiśmy podobne przeszkody do pokonania, ale na mistrzostwach trzeba to zrobić bezbłędnie, by liczyć na miejsce na podium.

Wróć
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...