Dla kondycji kierowców

13 listopada br. na terenie stacji BP, znajdującej się na skrzyżowaniu krajowych dróg 92 i 50 w Stojadłach tuż przed Mińskiem Mazowieckim, miało miejsce uroczyste otwarcie 6. już w Polsce plenerowej siłowni dla kierowców.

Z myślą szczególnie o kierowcach zawodowych Fundacja Trans.org wspólnie z największym jej partnerem firmą Mercedes-Benz Polska wybuduje osiem takich miejsc rekreacji na terenie naszego kraju. O programie i celach ich powstania opowiedział Grzegorz Haładus – menedżer projektu. O przekonaniu do sprawy kondycji i zdrowia kierowców oraz jej słuszności poinformowali przy tej okazji: Tomasz Ciesielski, dyrektor marketingu i sprzedaży firmy Mercedes-Benz Polska, Alvin Gajadhur, rzecznik ITD, oraz Beata Burdek, prezes Fundacji Trans.org.

W uroczystym przecięciu wstęgi wzięli udział ponadto: Beata Struk, prokurent właściciela stacji, firmy PHU Partner S.J. Adam i Grażyna Wiącek oraz Grzegorz Radomyski, szef sprzedaży samochodów ciężarowych Mercedes-Benz Warszawa, dealer, który będzie sprawował opiekę nad tym obiektem.

 

Wróć
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...