Jak nie my, to kto?

Przy kilkunastu stacjach paliw na terenie naszego kraju pojawiły się plenerowe siłownie. Jednak nie wszyscy kierowcy wiedzą, że inicjatorem powstania takich specjalnych miejsc jest Wasza fundacja. Skąd ten pomysł?

– Długoletnia współpraca firmy Logintrans, operatora Systemu Trans.eu, z branżą transportową, znajomość problemów firm transportowych, a wśród nich z kierowcami, jak również problemy, z jakimi borykają się sami kierowcy spowodowały powstanie organizacji, której działania miałyby je niwelować. Właściciel portalu zrozumiał, że nadszedł czas na wsparcie branży i w ślad za mottem: „Jak nie my, to kto” rozpoczęło się działanie.

Co już udało się zrobić i jakie są Wasze zamierzenia?

– Program wystartował w zeszłym roku. Do końca roku zbudowaliśmy 13 siłowni w różnych miejscach w Polsce. Docelowo chcemy postawić nawet 1000 siłowni w całej Europie. Dbanie o kondycję to jedno, a pomoc w przypadku kłopotów zdrowotnych w trasie to drugie. W ramach kampanii DocStop otworzyliśmy w zeszłym roku pierwszy punkt medyczny dla kierowców, mieszczący się w NZOZ FL Kama w Kątach Wrocławskich wraz ze znajdującym się w pobliżu punktem informacyjnym na stacji BP (stacja firmy Atut z Rakoniewic), gdzie potrzebujący kierowcy zawodowi będący „w trasie” mogą uzyskać pomoc medyczną.

Wróć
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...