Rzemieślnik – pasjonat

Jak wspomina D. Kluba, po niewątpliwym sukcesie ciężarówki Scania McQueen rzeczywiście sporo osób było zainteresowanych wykonaniem przez niego tuningu. Na „warsztat” wziął więc kolejną Scanię z firmy Kiecko.

 

Jako że Damian lubi w swych pracach podkreślać detale, namówił przewoźnika na dołożenie jeszcze paru złotych, za które zaprojektował ledowe podświetlenie. Użył do tego ledów RGB, co oznacza, że pilotem można zmieniać kolor światła, jego natężenie, jak również programować pulsowanie, miganie, płynne przechodzenie z jednego koloru w inny. Coś takiego, co zawsze przyciąga uwagę na zlotach czy też na parkingu na trasie. Standardowe oświetlenie kabiny zastąpił oszczędnym i wydajnym oświetleniem ledowym.

Następnie przerobił dolne łóżko, tak że wizualnie powstała kanapa, a na tylnej ścianie zamontował minioparcie. Oczywiście, wszystko zostało pokryte skórą. Zaprojektował również duże logo „Gryf” oraz napis „Scania”, które umieścił w tylnej ścianie, a z racji tego, że elementy te są podświetlane, widać je z daleka.

Wróć
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...