Nie tylko Ala…

W zeszłym roku z okazji Dnia Kobiet przybliżyliśmy Wam sylwetkę niekwestionowanej królowej polskiego country – Alicji Boncol. Ale że nie tylko Ala doskonale radzi sobie w tym nurcie dziś prezentujemy kolejne polskie „Country Girls”.

 

Agata Zin Bzinkowska

Jest wielu wykonawców, którzy naśladując dźwięki muzyki country mają wrażenie, że to country właśnie. Agata Bzinkowska, występująca obecnie jako Agata Zin, ma to coś więcej, ma country w sobie, jest polską country girl, zupełnie tak samo jak wiele jej rówieśniczek zza oceanu.

Dorota Krawczyk

Przyciągnięcie do muzyki country naszej najbardziej utalentowanej młodzieży to wyzwanie nie lada. Obecność na countrowej scenie Doroty Krawczyk można więc uznać za ogromne osiągnięcie countrowych działaczy, a może lepiej powiedzieć, że urok i magnetyzm muzyki country mają jednak wielką siłę oddziaływania?

Katarzyna Bochenek

Katarzyna Bochenek rozpoczęła swoją karierę sceniczną w 1988 roku, w zespole Garden Party, ale popularność zdobyła jako wokalistka prowadzonego przez Antoniego Kreisa zespołu Whiskey River, z którym współpracowała od 1991 roku do 2001.

Krystyna Mazur

Dwudziestoletnie życie Krysi Mazur z pozoru może wyglądać jak bajka. Oto młoda dziewczyna, urodzona na polskiej wsi gdzieś na Ukrainie, która obecnie śpiewa amerykańską muzykę country na największych imprezach w Polsce i nie tylko w Polsce.

Wróć
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...