Konkursy, zawody, mistrzostwa…

Zapraszamy wszystkich kierowców chcących sprawdzić swoje umiejętności w rywalizacji na torze i nie tylko.

 

Właśnie rusza konkurs Renault TrucksOptifuel Challenge 2015dla kierowców typowanych przez właścicieli firm transportowych. Będzie trwać do lipca, a 10.09 br. odbędzie się jego finał w Polsce, by potem dwóch najlepszych wystartowało w finale międzynarodowym. Na najlepszego czeka Renault T 460 na rok! Terminarz eliminacji na str. 7. Więcej informacji i zgłoszenia na:www.renault-trucks.pl.

Wielkopolski Kierowca Zawodowy – 3 czerwca br. Tor Poznań

Do tegorocznej edycji organizatorzy – Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Poznaniu wraz z Automobilklubem Wielkopolskim – zapraszają kierowców z całej Polski. Wśród podstawowych wymogów dla chętnych: czynny zawodowo w przewozie osób lub rzeczy, posiadający aktualne prawo jazdy C+E lub D i… czyste konto, tzn. brak jakichkolwiek kar z zakresu ruchu i transportu drogowego w 1. kwartale 2015 r. Wśród licznych nagród – trzech najlepszych kierowców z każdej kategorii ma możliwość bez eliminacji wejść w skład naszej drużyny narodowej na Mistrzostwa Świata UICR 2016, które będą miały miejsce w Finlandii (więcej informacji i zgłoszenia na:www.witdpoznan.pl/konkurs). Uwaga: ilość miejsc ograniczona.

MPKA, czyli Mistrzostwa Polski Kierowców Autobusów. Tegoroczna edycja odbędzie się w Poznaniu, podczas targów Tour Salon, 16 października i będzie eliminacją do Mistrzostw Świata UICR w kat. autokary.

Serdecznie zapraszamy tak kolegów z naszego stowarzyszenia, jak i tych, którzy jeszcze do niego nie należą. Zapraszamy i do zobaczenia, już dziś trzymamy za Was kciuki : )

Wróć
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...