Targi Autostrada 2015

Kolejne branżowe Targi Autostrada, zorganizowane przez modernizujące się Targi Kielce, razem z czterema innymi imprezami (ROTRA, Maszbud, Trafic-Expo i Europarking) przyciągnęły 330 wystawców z 23 krajów.

 

Mimo iż liczni producenci i importerzy wystawiali w czterech halach i na terenach zewnętrznych pokaźne ilości sprzętu i maszyn do budownictwa drogowego, odczuwało się, że jesteśmy w dołku jeśli idzie o budownictwo drogowe. Dla przykładu, importerzy ciężarówek dostarczyli tylko podwozia wieloosiowe, na których lokalny, a uznany producent zabudów KH-Kipper zamontował różne wywrotki. Jedna z nich dostała wyróżnienie targów, była to ulepszona zabudowa half-pipe o powiększonej ładowności.

Wizualnie dominowali producenci kruszywa, cementu, asfaltu i maszyn do układania dróg. Także dostawcy opon do sprzętu budowlanego byli mocno obecni.

Mimo iż w wystąpieniach na konferencjach mówiono o wielomiliardowych przyszłych inwestycjach w drogownictwo, tym razem obraz wystawy nie był tak bogaty jak w poprzednich latach.

Wróć
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...