e-Booking Truck

Wdrożenie e- Booking Truck umożliwi rejestrację z 30-dniowym wyprzedzeniem czasu odprawy samochodów ciężarowych na wschodniej granicy. Od 1 października br. system będzie testowany w Grzechotkach i w Koroszczynie.

 

Dla kierowców samochodów ciężarowych, dokonujących odpraw na 18 przejściach granicznych funkcjonujących na wschodniej granicy Polski, będzie to prawdziwa rewolucja. Jeśli program pilotażowy, prowadzony od początku października na przejściu granicznym w Grzechotkach oraz na terminalu odpraw towarowych w Koroszczynie, potwierdzi skuteczność systemu, kierowcy będą mogli przyjechać na granicę w zarezerwowanym nawet miesiąc wcześniej terminie, po uzyskaniu potwierdzenia rezerwacji drogą elektroniczną lub SMS-em, i dokonać odprawy bez oczekiwania w kolejce.

Podstawową funkcjonalnością systemu eBT jest rezerwacja czasu rozpoczęcia odprawy granicznej na wybranym przejściu granicznym (daty i godziny – np. Grzechotki: 5.06.2015, g. 16.00), na podstawie udostępnionego klientowi/użytkownikowi przez 24 h/dobę kalendarza rezerwacji obsługi granicznej.

Wróć
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...