Premiera Stralisa Hi-Way

Uroczyście z udziałem zaproszonych gości ze świata transportu, Iveco Polska zorganizowało premierę  nowego Stralisa Hi-Way w Warszawie.

A w czasie prezentacji nacisk kładziono na te nowe rozwiązania, które przekładają się na obniżenie kosztów eksploatacji. Bo jak Czytelnicy „PT” mogą pamiętać z wcześniejszych publikacji, Stralis Hi-Way łączy zalety wprowadzone już w EcoStralisie, z najnowszymi specyficznym i dla wersji Hi-Way. Nie tylko poprawa aerodynamiki, i ale nowe układy napędowe Cursor Euro-5 i Euro-6 mają przynieść niższe spalanie i niższe koszty.

W sumie ten kompletny pakiet może oznaczać o 10% mniejszą konsumpcję! Niecierpliwie czekamy na testy Stralisa, bo tylko on ma oczyszczanie spalin metodą Hi-eSCR, czyli bez układu EGR!

Kabinę zmieniono z zewnątrz i wewnątrz. Dodano nowe osłony aerodynamiczne, nową osłonę przeciwsłoneczną z lampami LED, nowy zderzak, w którym zastosowano światła dzienne LED. Także w środku zmian jest sporo. Od nowego kokpitu, przez nowe materiały, nowe leżanki, większe schowki. Nowy Hi-Way jest cichszy, bo zastosowano inną izolację kabinę od komory silnikowej. 

Wróć
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...