Polka w IRU

Kiedy w 2001 r. Monika Łacna kończyła Wyższą Szkołę Morską, wydział marketing i zarządzanie, ani przez chwilę nie myślała, że jej dorosłe życie rozpocznie się od rozstania z domem, rodziną i…narzeczonym.

Zastępca sekretarza generalnego zaproponował jej pracę w dziale audytów. I tak od grudnia 2002 r. rozpoczęła się już na dobre jej praca w IRU najpierw przy ściąganiu nowych zrzeszeń przewoźniczych w szeregi tej organizacji, a następnie po trzech latach awansowała do specjalnego działu kontroli celników. Wspólnie z kolegą z Anglii, który zanim objął stanowisko w IRU sam był celnikiem, zajmowali się sprawdzaniem jakości pracy urzędników na całym świecie. W 2004 roku trafiła do szczególnie nam bliskiego działu szkoleń, czyli Akademii IRU.

Od ośmiu lat mieszka z rodziną w Genewie. Jej dorosłe prywatne życie los również  związał z transportem. Mąż jest Polakiem, pracownikiem ONZ ds. transportu. Jak na „transportowy zbieg okoliczności” przystało, poznała go podczas zawodowego wyjazdu do Estonii, przez przypadek wcześniej spotkali go w podróży rodzice i tak jakby już wiedzieli, czym się to skończy.

Wróć
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...