Piknik w Świerklańcu

Firma Inter-Car z Rybnika zajmuje się sprzedażą i serwisem wielu marek samochodów osobowych i dostawczych, a także serwisem samochodów ciężarowych oraz autobusów marki Mercedes-Benz, Fuso i Setra.

Stacja serwisowa znajduje się w sąsiedztwie zjazdu z autostrady A-1 w kierunku Żory, Wodzisław Śl. Warsztat wyposażony jest w cztery przejazdowe stanowiska do obsługi zestawów drogowych, a także zaplecze socjalne dla kierowców wraz z pokojem noclegowym. Stacja dysponuje sporym parkingiem dla pojazdów ciężarowych i autobusów.

W ostatnich dwóch latach Inter-Car zwiększył obroty serwisu samochodów ciężarowych o ok. 130%, a obecnie, jak twierdzi dyr. ds. klientów strategicznych Stanisław Świątek, wzrost ten utrzymuje się na poziomie 30% (rocznie). W związku z uzyskaniem nowej i przygotowaniu następnej (minibusy) autoryzacji spodziewany jest dalszy wzrost obrotów. Popyt na profesjonalne usługi serwisowe wynika z rosnącej ilości pojazdów nowej generacji. Tylko autoryzowane stacje obsługi dysponują pełną ofertą serwisową.

Wróć
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...