#activetrucker

Wrocławska Fundacja Truckers Life od trzech lat z powodzeniem zmienia życie i wizerunek polskich kierowców zawodowych. Za sprawą prowadzonych kampanii i projektów motywuje do zmiany stylu życia oraz dbałości o kondycję.

Dedykowana kampanii strona internetowa to miejsce, w którym można śledzić poczynania tych, którzy w trasie żyją zdrowo i aktywnie. Zobaczycie tam kierowców, którzy dzielą się ze światem zdjęciami swoich aktywności za pośrednictwem portalu Instagram. Jeżeli potrzebujecie porady żywieniowej, z pewnością znajdziecie coś dla siebie w strefie porad. To jednak nie wszystko. Kalendarz eventów na stronie poinformuje, kiedy i gdzie w najbliższym czasie będziecie mieli okazję spotkać aktywnych kierowców. Już niebawem strona umożliwi także przejście do strefy forum, w której truckerzy będą mogli rozmawiać ze sobą na interesujące tematy.

Dzięki kampanii #activetrucker kierowcy stają się dla siebie motywacją, poznają się wzajemnie, a często także nawiązują ze sobą kontakt, by móc razem ćwiczyć. To styl życia, którym zarażają się wszyscy niezależnie od wieku – dodaje P. Rubik.

Wróć
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...