Ciężarówka i Stacja Roku 2017

 

Zasady konkursowe pozostają bez zmian. Tak więc ciężarówka zgłaszana przez głosujących musi spełniać kilka warunków. Musi mieć powyżej 6 ton DMC, a także powinna znajdować się w sprzedaży w Polsce w roku 2016.

Co miesiąc ułatwiamy zadanie uczestnikom tego plebiscytu, gdyż na naszych łamach znajdujecie sporo tekstów o nowych ciężarówkach. Publikujemy testy drogowe i z reguły opisują one pojazdy wprowadzone do ruchu w okresie kilku miesięcy przed  testem.

Równocześnie z „Ciężarówką” wybieramy „Najlepszą Stację Paliwową Roku”. W konkursie pod patronatem Polskiej Izby Paliw Płynnych chodzi o wyłonienie takich stacji, które mają najlepsze zaplecze dla zawodowych kierowców.

W oparciu o swoją wiedzę i obserwacje nowych samochodów pojawiających się na naszych drogach możecie teraz zagłosować. Albo tradycyjnie, wysyłając wypełniony kupon zamieszczony poniżej, albo poprzez naszą stronę internetową. Członkowie Stowarzyszenia Klub Polskiego Trakera głosują ponadto poprzez SMS-y, wysyłając je na klubowy numer – 513 108 809 – i podając w nich następujące informacje: imię, nazwisko, nr SKPT, model ciężarówki oraz nazwę stacji paliwowej wraz z miejscowością i numerem drogi.

 

Wróć
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...