Kobiety w logistyce

Rozmowa „Polskiego Trakera” z Beatą Trochymiak, pomysłodawczynią i organizatorką Forum Kobiet w Logistyce, autorką wyróżnienia „Kobieta w Logistyce Roku”, wydawcą portalu pracujwlogistyce.pl

Skąd pomysł na Forum Kobiet?

– Pomysł zrodził się kilkanaście lat temu. Wówczas pracowałam w organizacjach samorządu gospodarczego branży TSL, a także byłam redaktorem w kilku wydawnictwach branżowych (z branżą TSL związana jestem od ponad 20 lat). Dziwiło mnie to, że podczas konferencji, spotkań logistycznych czy też w pracach legislacyjnych dotyczących spraw TSL biorą udział prawie sami panowie, chociaż na rynku logistycznym było wiele firm prowadzonych przez kobiety i w wielu też firmach panie piastowały stanowiska menedżerskie. 

Czym ono jest?

– Celem Forum Kobiet w Logistyce jest przede wszystkim promowanie kobiet w świecie biznesu logistycznego. Forum nie jest typową konferencją ani też typową debatą. To spotkanie kadry menedżerskiej i specjalistów w celu wymiany myśli, poglądów i doświadczeń. To platforma pomysłów, inspiracji oraz sieć kontaktów biznesowych. Odbywa się co roku na przełomie maja i czerwca.

Wróć
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...