Jakość zostanie zachowana

Kilka informacji o firmie: stan zatrudnienia z podziałem – centrala i pracownicy stacji…

– Circle K Polska zatrudnia obecnie ponad 2000 pracowników na terenie całego kraju. Do naszej kampanii marketingowej wspierającej proces zmiany marki na Circle K zaangażowaliśmy naszych pracowników z całej Polski. To właśnie oni w spotach reklamowych tłumaczą naszym klientom, dlaczego Statoil zmienia nazwę na Circle K i opowiadają o tym, co nasze stacje mają do zaoferowania. Większość z naszych pracowników nigdy wcześniej nie miała do czynienia z kamerą i było do dla nich z jednej strony wyróżnienie, a także zupełnie nowe doświadczenie i świetna przygoda. Właśnie w ten sposób chcieliśmy podkreślić, że mimo zmiany nazwy ci sami przyjaźni ludzie będą oferować na naszych stacjach takie same, równie jakościowe produkty.

Wraz z rozwojem dróg przybywa  w kraju dużych stacji typu TRUCK-stop.  Circle K nie jest tu na czele. Macie mało MOP-ów – jaka jest opłacalność tych dużych punktów?

– Nowe stacje Circle K przy autostradzie A-1 w Miejscach Obsługi Podróżnych Machnacz (trasa Łódź – Gdańsk) i Lubień (trasa Gdańsk – Łódź) zostały otwarte pod koniec kwietnia br., więc jest za wcześnie na ocenę ich opłacalności. Nie wykluczamy zwiększenia naszej obecności w tym segmencie, wiele jednak zależy od warunków przetargowych stawianych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad (GDKiA).

Wróć
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...