3/2019 Konkurs Ciężarówka i Stacja Roku

W ubiegłym, dla nas jubileuszowym roku, rozpisaliśmy równolegle konkurs na „Ciężarówkę Roku w Polsce” i „Ciężarówkę Ćwierćwiecza”. Obecnie wracamy do starej formuły plebiscytu.

 

Organizujemy nasz konkurs, bo chodzi nam o umożliwienie oddania głosu przez najbardziej obiektywnych jurorów, a mianowicie naszych Czytelników, kierowców, mechaników czy po prostu osób interesujących się ciężarówkami. A w decyzjach o zakupach ciężarówek wchodzi w grę wiele różnych czynników, jak: cena, wielkość sieci warsztatów, spodziewana wartość poleasingowa.

Jak co roku, wśród uczestników konkursu rozlosujemy wiele atrakcyjnych nagród, w tym wyjazdy na ciekawe imprezy i uroczystości, nagrody rzeczowe, prenumeraty, upominki itd.

Przypominamy więc najważniejsze zasady. Ciężarówka zgłaszana przez głosujących musi spełniać kilka warunków. Musi mieć powyżej 6 ton DMC, a także powinna znajdować się w sprzedaży w Polsce w roku 2018.

Po raz kolejny, de facto 26. rozpisujemy również nasz coroczny konkurs na „Najlepszą Stację Paliwową Roku”, który odbywa się równolegle z naszym drugim plebiscytem „Ciężarówka Roku w Polsce”.

 

Jak głosować?

Albo wysyłając do redakcji kupon zamieszczony w papierowym wydaniu „PT”, starannie go wypełniając, albo poprzez naszą stronę internetową www.polskitraker.pl. Członkowie SKPT mogą oddać swój głos, wysyłając SMS-a na klubowy numer – 513 108 809 – podając w nim następujące informacje: imię, nazwisko, nr SKPT, model ciężarówki oraz nazwę stacji – finalistki.

 

Konkurs trwa do 29 marca 2019 r.

 

Serdecznie dziękujemy za głosy!

 

Wróć
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...