„Doctor DAF”

Ciągnik „zrobiony” jest pod kobietę i tak w istocie jest urządzony. Obecnie DAF-em jeździ Ania Kancelista, ale przed nią również była to dziewczyna (Julia), dlatego wystrój kabiny specjalnie nie dziwi.

 

„Doctor DAF” to ciągnik Euro-6 z automatyczną skrzynią biegów, rocznik 2016, który praktycznie wprost od dealera trafił do dobrze znanego w środowisku tuningu malarza artysty o pseudonimie „Rossi”, a co do wyboru motywu, to tym razem postawiono na „medyczny ambulans”…

Ciągnik oryginalnie był w kolorze białym i w takim de facto pozostał. Drugim kolorem, mocno z nim kontrastującym, jest czerwony, który znajdujemy na elementach wykończeniowych i felgach. Malowanie zostało wykonane techniką airbrush, a biały kolor został „złamany” błękitem i seledynem oraz kolorową grafiką.

Jest to o tyle nietypowy ciągnik jeżeli chodzi o tuning, że próżno w nim doszukiwać się klasycznych elementów właśnie z nim związanych. Brak jest choćby dodatkowych halogenów czy orurowania, o „kangurze” nie wspominając. Jedynie na dachu zamontowane są pneumatyczne sygnały ciśnieniowe.

Wróć
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...