Medal z Polski dla Actrosa

Informowaliśmy już, że w naszym dorocznym konkursie na „Ciężarówkę Roku w Polsce” zwyciężył nowy Actros. Zwyciężył ponownie, gdyż ubiegłoroczny plebiscyt także został rozstrzygnięty na jego korzyść.       

Gdy zatem pojechaliśmy do Niemiec wręczyć medal za „Ciężarówkę Roku w Polsce 2013”, okazało się, że przygotowany pod kątem tej uroczystości ciągnik wyposażony był w największy, blisko 16-litrowy, mocny silnik dostępny dla nowej gamy pojazdów dalekodystansowych Mercedesa.

Przybyły na prezentację rodziny samochodów terenowych nowy szef Mercedes-Benz Trucks Stefan Buchner zarezerwował sobie czas, by oficjalnie odebrać od nas medal i dyplom, a w tle stał właśnie najnowszy Actros z silnikiem OM 473 Euro-6. Przekazując medal, gratulowaliśmy Mercedesowi kolejnej nagrody w naszym konkursie, już piątej, a przekazując gratulacje na ręce najważniejszej osoby w ciężarowym dziale Mercedesa, mogliśmy powiedzieć, że z nową rodziną Actrosa Mercedes ma wszelkie szanse poprawiać swoją pozycję i udziały w rynku zarówno w Polsce, jak i w Europie.

Wróć
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...