Lew ruszył w Polskę!

„Wielki Przejazd po Europie 2013 to nazwa europejskiej akcji promującej nowe pojazdy MAN Euro-6. Najpierw była premiera i jazdy w południowej Bawarii, a potem kawalkada pojechała do różnych krajów Europy, w tym także do Polski.

„Wielki Przejazd po Europie 2013” to nazwa europejskiej akcji promującej nowe pojazdy MAN z silnikami spełniającymi normę Euro-6.

Najpierw była premiera i jazdy w południowej Bawarii, a potem kawalkada pojechała do różnych krajów Europy, w tym także do Polski. Zanim konwój dotarł do Polski, odwiedził: Tallin, Rygę oraz Kowno. Do Polski przyjechało 14 pojazdów, w tym zarówno ciągniki siodłowe, jak i pojazdy lekkie oraz specjalistyczne. Podczas ich prezentacji w Truck & Bus Center Małopole zaproszeni goście nie tylko mogli zobaczyć ich nową stylistykę, ale sprawdzić w praktyce najnowsze jednostki napędowe. Pod opieką trenerów ProfiDrive każdy mógł przejechać się nowymi pojazdami i bezpośrednio przekonać się o ich walorach. Następnego dnia konwój pojechał do Niepołomic, gdzie w fabryce MAN Trucks z nowymi pojazdami mogli zapoznać się pracownicy zakładu oraz klienci z Małopolski

Wróć
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...