MKR w Misano

Jeśli spojrzeć na punkty, najbardziej zadowoleni byli w Misano J. Hahn (44 pkt) i D. Vrsecky (42), ale z drugiej strony czasy, gdy jeden zawodnik dominował nad kolegami i zbierał 60 punktów, minęły już chyba bezpowrotnie.         

Co do samej listy zgłoszonych i startujących zawodników, to większych sensacji nie  było, ten światek jest trochę hermetyczny. Nad Adriatyk dojechało 23 kierowców reprezentujących 11 zespołów, a podobnie jak w ub. sezonie dominowały MAN-y oraz Renault. Te najliczniej reprezentowane marki odróżniały się od ubiegłorocznych wersji, bo kabiny zespołu MKR dostały zupełnie nowy design, nawiązujący do zapowiedzianej na czerwiec br., nowej gamy samochodów z Lyonu, a i MAN odświeżył frontowe partie kabin, stosownie do najnowszej propozycji z Monachium.

Nastąpiło kilka roszad. Czesko-niemiecki zespół MKR Renault ma teraz dwóch pilotów, Adama Lackę i Markusa Bösigera, natomiast ich kolega z ostatnich trzech lat Markus Oestreich przeszedł do zespołu Truck Sport Lutz Bernau, gdzie jeździ na MAN-ie razem z Antonio Albacete.

Wróć
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...