Bezpieczeństwo i… komfort

Co dzisiaj jest najważniejsze dla Drabpolu, jakie produkty bądź usługi?

– Motoryzacja, dział Automotive, czyli komponenty do autobusów, maszyn, pojazdów jeżdżących i statków latających lub pływających. One mają masę wskaźników, czujników i to duży rynek. Chodzi o elektronikę VDO Continental, czujniki, wskaźniki zespolone i pojedyncze.

Trzeba pamiętać, że już od 20 lat jesteśmy przedstawicielem Konwekty –  zaopatrujemy w klimatyzatory takie firmy jak Solaris, PESA, Newag.

Nowy produkt, mocno przez nas promowany, to stosowana już w Dreamlinerach seria urządzeń służących rozrywce, które chcemy przenieść do autobusów. Oferujemy również wyposażenie infrastruktury portów, mniejszych i większych, bo ta dziedzina też się rozwija.

To w sumie ile takich branż obsługujecie?

– Chyba 10, bo tylu mamy product managerów… Niektóre produkty są niszowe, inne się przenikają z innymi rodzinami urządzeń. Produkty dla rynku „busowego” stanowią dziś ok. 42% obrotów, ale to kwestia czasu, gdy lotnictwo osiągnie podobny poziom.

A tachograf pójdzie wyłącznie w stronę OEM (wyposażenie oryginalne w fabrykach), może zostanie zintegrowany w jedną całość z innymi urządzeniami typu viaToll, GPS itd. 

Wróć
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...