Jubileusz 20-lecia

W otoczeniu hotelu spa Sandra w Pogorzelicy, w pierwszy weekend października br. miało miejsce niecodzienne wydarzenie. W tej znanej wczasowej miejscowości zaparkowały samochody ciężarowe…                                                

A to wszystko za sprawą jubileuszu Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych i Spedytorów.

Stowarzyszenie liczy obecnie 280 firm transportowo-spedycyjnych w przewozach transportu drogowego i współpracuje z licznymi podmiotami gospodarczymi z województwa zachodniopomorskiego oraz województw ościennych, które wykonują krajowe przewozy drogowe i przewozy na potrzeby własne. Tak swoim członkom, jak i zainteresowanym organom udziela opinii dotyczących transportu drogowego i spedycji. Przekazuje informacje o obowiązujących przepisach, zwyczajach, stosowanej polityce w transporcie drogowym i spedycji.

Symbolem wdzięczności były okolicznościowe odznaki honorowe i tabliczki pamiątkowe, które zostały wręczone podczas jubileuszowej uroczystości firmom oraz zasłużonym przewoźnikom.

Wróć
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...