Trudne zadanie

Chociaż kalendarz pokazuje rok 2013, my już na dobre jesteśmy myślami i przygotowaniami przy największej w naszej branży imprezie, jaką są Mistrzostwa Świata Kierowców Zawodowych UICR.                                               

W poprzednich numerach przedstawiłam Wam pierwszych członków naszego klubu, którzy wywalczyli już swoje miejsce w polskiej reprezentacji na mistrzostwa.

Mamy już komplet w kat. B (autobusy) i kat. E (młodzi adepci zawodu do 24 lat).

Brakuje nam tych najlepszych w pozostałych kategoriach.

Reprezentację w kategorii A, C i D oraz F poznamy wiosną przyszłego roku po obowiązkowych eliminacjach. Obecnie trwają rozmowy ze sponsorem strategicznym, którego samochody będą podstawione do jazdy na precyzję, oraz z właścicielem terenu, gdzie odbędą się eliminacje.

Kierowcy, którzy będą chcieli wziąć udział w eliminacjach, muszą być czynnymi członkami naszego stowarzyszenia, posiadającymi aktualne prawo jazdy, legitymacje członkowskie za rok 2013 i 2014 oraz są zobligowani wypełnić i przesłać stosowne zgłoszenie, a następnie test teoretyczny.

Więcej informacji na temat eliminacji do MŚ oraz zgłoszenia do zawodów w następnym numerze „PT”, a pod koniec grudnia również na naszej stronie internetowej: www.polskitraker.pl pod logo SKPT.

Wróć
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...