Gala BRD 2013

29.11.2013 r. w Warszawie z inicjatywy Partnerstwa dla Bezpieczeństwa Drogowego oraz Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego odbyło się podsumowanie roku działalności i wręczenie specjalnych statuetek dla najlepszych. 

Osoba Roku: Wojciech Pasieczny – były policjant drogówki, obecnie biegły sądowy. Za ogromne, nie tylko zawodowe, ale i osobiste zaangażowanie w poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego. 

Firma Roku: ELE TAXI – za przeszkolenie wszystkich swoich kierowców z zakresu pierwszej pomocy i wyposażenie części pojazdów tej korporacji w specjalistyczny sprzęt do ratowania życia.  

Organizacja Pozarządowa Roku: Fundacja Jednym Śladem – za tworzenie, a także wspieranie kampanii i działań, których celem jest przełamanie stereotypowego postrzegania motocyklistów, jako nieodpowiedzialnych i szalonych użytkowników ruchu drogowego.

Media Roku: Portal edukacyjny wychowania komunikacyjnego –za popularyzację zasad bezpieczeństwa dzieci w ruchu drogowym oraz upowszechnienie skutecznych instrumentów wychowania komunikacyjnego w domu i szkole.

Instytucja Publiczna Roku: Państwowe Ratownictwo Medyczne – nie jest to jedna instytucja wyodrębniona pod względem organizacyjnym, ale cały system instytucji odpowiedzialnych za ratowanie ludzkiego życia i zdrowia. 

Wróć
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...