2014 to rok mistrzostw

Najpierw w piłce nożnej, potem w piłce siatkowej, a na koniec Mistrzostwa Świata Kierowców Zawodowych.               W tych ostatnich będziemy mieli wiele powodów, by ciągle towarzyszyły nam emocje.

Po raz pierwszy, pomimo to, że jest to już 29. edycja, odbywają się w Polsce, a nasza organizacja odpowiada za ich przygotowanie. Przyjazd do Polski 500 naszych kolegów i koleżanek z prawie całej Europy, Afryki i Ameryki oraz logistyka z tym związana już daje nam już powód do stresu. Zdobycie wsparcia finansowego do zabezpieczenia budżetu organizacyjnego to następny, ale sama rola gospodarza, któremu pozostało tylko dziewięć miesięcy już wzbudza w nas adrenalinę.

Jedno jest pewne – musimy to najważniejsze w naszej branży wydarzenie w Polsce „urodzić”, oby najlepiej i bezboleśnie.

Obecnie trwają rozmowy ze sponsorami eliminacji wiosennych do reprezentacji w kategoriach: A, C i D oraz F. Trwają również zmagania ze sprawami formalnymi i potencjalnymi sponsorami samych mistrzostw. W związku z częstymi pytaniami telefoniczno-e-mailowymi powtarzam najważniejszą informację:

Kierowcy, którzy będą chcieli wziąć udział w eliminacjach, muszą być czynnymi członkami naszego stowarzyszenia, posiadać aktualne prawo jazdy, legitymacje członkowskie za rok 2013 i 2014 oraz wypełnić i przesłać stosowne zgłoszenie, a następnie rozwiązany test teoretyczny.

Test zostanie opublikowany w styczniu na naszej stronie internetowej, a dokładne informacje o eliminacjach (z uwagi na niezakończone rozmowy z partnerami) znajdziecie w lutowym „PT” oraz „PT Bus”.

Wróć
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...