Ciężarówka i Stacja Roku 2014

Już po raz 21. ogłosiliśmy w styczniu rozpoczęcie naszego dorocznego konkursu na ciężarówkę roku w Polsce.           Jak dobrze pamiętacie, co roku Czytelnicy naszego miesięcznika wybierają w drodze głosowania „Najlepszą Ciężarówkę Roku”, a jednocześnie „Najlepszą Stację Paliwową Roku”.

Nie zmieniamy zasad. Ciężarówka wybierana przez głosujących musi spełniać kilka warunków. Musi mieć powyżej 6 ton DMC, a także powinna znajdować się w sprzedaży w Polsce w roku 2013.

Przypomnimy dla porządku, że testowaliśmy w roku 2013 m.in. Scanie Euro-6,

DAF-a XF105 ATe, Renault Magnum, nowego Actrosa i Antosa. Ale też nowego Stralisa Hi-Way, Avię, Fuso. Na rynku pojawił się w tym okresie nowy ciągnik Volvo FH i nowy DAF XF, ten ostatni mogliśmy porównać w teście europejskim. 

Jak co roku, wśród uczestników konkursu rozlosujemy wiele atrakcyjnych nagród, w tym wyjazdy na krajowe i zagraniczne imprezy, nagrody rzeczowe, prenumeraty, upominki itd.

Jak zawsze na tych samych kuponach głosujecie na „Najlepszą Stację Paliwową Roku”. Równoległy konkurs tradycyjnie pod patronatem Polskiej Izby Paliw Płynnych wyłania placówkę, która, Waszym zdaniem, ma najlepsze zaplecze, jest dobrze zorganizowana i oferuje usługi, których konkurenci jeszcze nie opanowali.

Przypominamy jednak, by nie głosować na zwycięskie już obiekty, bo tytuł „Stacji Roku” przyznawany jest dożywotnio. Poniżej lista nagrodzonych już placówek.

Termin głosowania mija 14 lutego 2014 r., ale nie czekajcie na ostatni moment, już teraz wykażcie się wiedzą o samochodach ciężarowych i podajcie namiary na ulubioną stację!

Wróć
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...