Stralisy Kornera

W lipcu ub. roku firma Korner z Radomska zakupiła partię 40 ciągników siodłowych Iveco. Dziś pojazdy te mają już na liczniku po kilkadziesiąt tysięcy kilometrów i w opinii właściciela sprawują się doskonale.

Korner zajmuje się obsługą przedsiębiorstw z branży meblarskiej. Ponieważ posiada wiele oddziałów w całej Polsce, korzysta jedynie z nowoczesnych rozwiązań i wybiera ekonomiczne pojazdy o największym stopniu niezawodności.

Współpraca firm Iveco i Korner trwa już kilkanaście lat. Na przestrzeni tego okresu samochody zostały dokładnie sprawdzone. Pan Krzysztof Widawski, właściciel firmy Korner, wymienia po kolei wszystkie modele ciężarówek włoskiego producenta.

Nowoczesną flotę pojazdów zaczynałem budować od modelu Eurotech, następnie zakupiłem EuroStary. To, co wówczas zwróciło moją uwagę, to bogate wyposażenie samochodów, które było oferowane już w standardzie – wspomina Krzysztof Widawski. – Firma Korner docenia współpracę z Iveco z wielu powodów. Po pierwsze, te ciężarówki nigdy nas nie zawiodły. W dostawach just in time niezwykle ważna jest bezawaryjność samochodów

Wróć
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...