Market Ziko – Tęgoborze

Mimo że czasy, jakie nastały dla polskiego transportu uważa za bardzo trudne, Ryszard Dziedzic ma zamiar rozwijać się nadal. I nie tyle myśli o poszerzeniu taboru, co o jego modernizacji i budowie nowej bazy transportowej.           

Obecnie tabor składa się z ośmiu zestawów, z czego siedem ciągników jest marki Volvo, a swoisty rodzynek stanowi MAN TGX 18.440. Najstarszy jest z roku 2004, a kolejne z lat: 2005, 2006, 2007, 2010, 2011, 2012 i wspomniany MAN z roku 2013. Jeśli chodzi o naczepy, to wybór padł na marki Krone i Kögel, do tego jest jeszcze jedna chłodnia Lamberet. Pojazdy nowe serwisowane i naprawiane są w autoryzowanych placówkach, natomiast po wygaśnięciu gwarancji tymi sprawami zajmuje się firma mająca swa bazę po sąsiedzku – Litwiński Transport, która posiada bogate zaplecze warsztatowe.

Do każdego z zestawów przypisany jest jeden kierowca, bo, jak uważa właściciel, w przypadku gdy samochód ma jednego „właściciela”, ten o niego dba i na bieżąco może diagnozować pojawiające się w czasie jazdy usterki.

 

Wróć
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...