Wygrał DAF i BP Port Świecko

To był werdykt Czytelników „Polskiego Trakera” po podsumowaniu wszystkich głosów nadesłanych do redakcji pocztą, przez Internet i SMS-ami.        czytaj więcej…

 

Wynik 21. już plebiscytu Czytelników „PT” może po części zaskakuje, bo przecież nowe Volvo FH choć stopniowo i nie w huraganowym tempie, ale było przebojem ubiegłego roku, a sprzedaż nowości na naszym rynku była bardzo dobra. Z drugiej strony, przez wiele miesięcy mówiło się i my też pisaliśmy o najnowszym DAF-ie Euro-6. W konkursie na DAF-a głosowało 640 osób, zdecydowana większość z ponad 1000 uczestników. Drugie miejsce zajęło Volvo FH, a trzecia była Scania.

BP Port Świecko – Najlepszą Stacją Paliwową Roku 2014

Tym razem głosowanie miało wyraźnego faworyta. Zwyciężyła stacja BP w Świecku, wyprzedzając Lotos w Trzcianie (E-4) oraz Orlen w Romanowie (DK 1).

Port Świecko to kompleks, który powstał raptem niecałe 3 lata temu, ale szybko zyskał sympatię kierowców i doceniony został przez ekspertów branży paliwowej, którzy przyznali stacji BP Port Świecko tytuł „Stacji Benzynowej Roku 2013”.

Wróć
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...