UICR z wizytą u Meillera

Podczas historycznej wizyty jury Mistrzostw Kierowców Zawodowych UICR odwiedziliśmy niepołomicką siedzibę firmy Meiller.              

Celem wizyty Roberta Kastnera (szefa austriackiej organizacji APTA-Austrian Professional Drivers Association), wiceprezydenta UICR odpowiedzialnego za Mistrzostwa Świata Kierowców Zawodowych, oraz przewodniczącego jury tych mistrzostw Henriego Nellisena (Luksemburg) było nie tylko omówienie szczegółów regulaminu mistrzostw oraz oficjalne losowanie miejsc startowych dla poszczególnych krajów członkowskich. Na zaproszenie Krzysztofa Adamiuka, prezesa zarządu firmy Meiller Polska Sp. z o.o., z przyjemnością towarzyszyliśmy naszym gościom w zwiedzaniu jej polskiego przedstawicielstwa.

Dzięki osobistemu zaangażowaniu oraz prezentacji w dwóch językach przez samego prezesa mogliśmy na wstępie sprawnie przyswoić sobie historię powstania, jak również kolejnych etapów rozwoju firmy w Niemczech i jej sieci w Europie.

W drugiej części wizyty reprezentacja naszej organizacji wspólnie z zagranicznymi gośćmi zwiedziła zakład, gdzie z zainteresowaniem zapoznała się z aktualną produkcją i gotowymi pojazdami czekającymi na nabywców na placu wokół firmy.

Meiller Polska to partner tegorocznych Mistrzostw Świata. Firma ta pierwsza nam zaufała i, podpisując stosowną umowę, wesprze finansowo oraz organizacyjnie nasze działania w przygotowaniu tej najważniejszej w świecie kierowców zawodowych imprezy. O programie mistrzostw oraz naszych partnerach będziemy Was informować na bieżąco na łamach „PT” i „PT Bus” oraz na naszej stronie internetowej.

Już dziś zapraszamy Was do udziału w tym najważniejszym w świecie kierowców zawodowych wydarzeniu, trzymajcie kciuki za naszą reprezentację i… organizację : )

Ale przedtem mamy nadzieję spędzić z Wami czas na zlotach, które będą miały miejsce w trakcie wakacji.

28 czerwca br. – w Deszcznie spotkamy się na, niestety, już ostatnim Zlocie Kierowców Aut Ciężarowych. Miło nam będzie spędzić wspólnie czas i podziękować za te szczególne chwile.

17-19 lipca br. – w Nowej Polskiej Wsi k. Opola na jubileuszowym (10.) zlocie nie tylko tuningowanych ciężarówek – Master Truck. To właśnie w tym miejscu po raz pierwszy będziecie mogli zobaczyć całą polską reprezentację na Mistrzostwa Świata Kierowców Zawodowych UICR.

Jeśli jednak nie uda Wam się dojechać na te zloty, to zapraszamy na nasze coroczne spotkania na stacjach paliw. Tym razem Trakerskie Spotkania w drodze odbędą się w sierpniowe weekendy. O szczegółach i programie spotkań powiadomimy Was w następnym numerze i na naszej stronie internetowej.   

Wróć
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...