Rajdy i zloty

Podczas majowej imprezy Auto MotoShow w Sosnowcu, w wystawowej hali targów zwiedzający mieli jedyną okazję bezpośredniego kontaktu z organizatorami branżowych imprez – rajdowych i trakerskich.                                            

Pierwszą jest „Super Rally 4x4”, której cykl rozpoczyna się już w pierwszy czerwcowy weekend w Niegowoniczkach (Łazy). Organizatorzy (na zdjęciu) serdecznie zapraszają na nowy, specjalnie w tym celu przygotowany tor off-roadowy, wkrótce dostępny do użytku również dla wszystkich miłośników tego sportu.

Drugą stanowiła mocna reprezentacja znanego w naszym środowisku „Master Trucka”, zlotu pięknych, tuningowanych pojazdów w Polskiej Nowej Wsi k. Opola. Ola, Andrzej, Roman i Piotr z pełnym zaangażowaniem informowali wszystkich zainteresowanych o programie tegorocznej lipcowej imprezy.

Jeśli macie ochotę „porajdować” własnym sprzętem, niekoniecznie ciężarówką, to w imieniu organizatora, Wojciecha Majewskiego z TV Katowice i Stowarzyszenia ekologicznej i bezpiecznej jazdy Master of Eco Driving zapraszamy was w dniach 7-8 czerwca br. na „ekoRAJD”.

Wróć
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...