UICR w Modlniczce

Podczas historycznej wizyty jury Mistrzostw Świata Kierowców Zawodowych UICRodwiedziliśmy krakowskiego dealera naszego Sponsora Strategicznego – firmę Mercedes-Benz Polska.                                                                   

Po zakończeniu sympatycznej wizyty w polskim przedstawicielstwie firmy Meiller w Niepołomicach, gościliśmy w miejscu, gdzie zawodnicy wrześniowych Mistrzostw Świata Kierowców Zawodowych będą rozpoczynać i kończyć przejazdy w konkurencji jazdy ekonomicznej. Trasa w normalnym ruchu drogowym na autostradzie, drodze wewnętrznej i krajowej pozwoli jury ocenić jazdę reprezentantów wszystkich krajów, które zgłosiły swoje uczestnictwo w mistrzostwach.

Już dziś zapraszamy Was do udziału w tym najważniejszym w świecie kierowców zawodowych wydarzeniu i trzymajcie kciuki za naszą reprezentację i… organizację : )

Ale przedtem, mamy nadzieję spędzić z Wami czas na zlotach, które będą miały miejsce w trakcie wakacji.

17-19 lipca – w Polskiej Nowej Wsi k. Opola na jubileuszowym (10.) zlocie nie tylko tuningowanych ciężarówek – Master Truck. To właśnie w tym miejscu po raz pierwszy będziecie mieli okazję zobaczyć całą polską reprezentację na Mistrzostwa Świata Kierowców Zawodowych UICR.

Jeśli jednak nie uda Wam się tam dojechać, by poznać nasz polski team, to zapraszamy na spotkania z nimi i śledzenie treningów przed mistrzostwami w godz. 10.00-15.00:

9 sierpnia – do Nevady Center (stacja paliw w Poźrzadle, dk 92)

23 sierpnia – na stację Citronex BP w Mostkach – dk 92.

Wróć
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...