O nas

W środowisku transportowym "Polski Traker" jest już bardzo dobrze znanym miesięcznikiem poruszającym sprawy najnowszych osiągnięć techniki, zamieszczającym informacje skierowane do ludzi z tej branży oraz poruszającym problemy transportu drogowego. Znacie go Państwo jako pismo najpopularniejsze w środowisku kierowców zawodowych. Po kilkunastu latach bezpośredniego kontaktu wydawnictwa z transportem pasażerskim, postanowiliśmy przeznaczyć kilka stron "Polskiego Trakera" tylko na artykuły o tematyce autobusowej.
Wkrótce okazało się jednak, że spraw autobusowych nie można traktować połowicznie, skracając niektóre ważne tematy.

Pragnąc oddzielić sprawy transportu osób od spraw transportu towarów postanowiliśmy stworzyć osobne czasopismo "Polski Traker Bus". Zaprosiliśmy do współpracy redakcyjnej znanych w świecie branżowych mediów redaktorów. W dwumiesięcznym cyklu publikujemy testy drogowe autokarów i autobusów wykonywane przez naszą redakcję po krajowych drogach, artykuły o nowościach w świecie transportu osób, porady na temat eksploatacji autobusów, drogownictwa oraz wszelkie inne o tej tematyce. 

Zapraszamy do współpracy. Będziemy wdzięczni za każdą uwagę i sugestię. Będą one dla nas cenną pomocą przy tworzeniu tego czasopisma.

Dwumiesięcznik dostępny jest na wybranych stacjach paliw, w sieciach salonów EMPiK i Kolporter SA, w prenumeracie i redakcji.

Strona internetowa czasopisma "Polski Traker Bus" nie jest pełną, elektroniczną kopią bieżącego wydania magazynu, lecz zawiera krótkie streszczenia wybranych publikacji. Zamieszczony tu spis treści odpowiada w całości zawartości bieżącego numeru pisma.

Wróć
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...